İYİ Parti’deki yasak aşk krizinde yeni perde! “Evimde başka bir kadınla bastım” dediği kocasından özür diledi

İyi Parti İncirliova İlçe Lideri Ahmet Alak‘ı meskeninde öbür bir bayanla bastığını argüman ederek ülke kamuoyunda geniş yer bulan Pınar Ortan Alak, yeni bir açıklama yaparak olayın yanlış anlaşılmadan kaynaklı olduğunu tabir ederek eşinden özür diledi.

İKİSİ DE PARTİDEN İSTİFA ETMİŞTİ

Aydın’ın İncirliova ilçesinde, İYİ Parti İlçe Lideri Ahmet Alak‘ın eşi Pınar Ortan Alak toplumsal medya paylaşımı ile partiyi sarsmıştı. Eşinin kendisini partili bir bayanla aldattığını ileri süren Pınar Ortan Alak’ın toplumsal medya paylaşımı üzerine Başkan Alak, İYİ Parti İncirliova ilçe başkanlığı vazifesinden, aldatıldığını ileri süren eşi Pınar Aran Alak ise parti üyeliğinden istifa etmişti. Pınar Ortan Alak, olayın üstünden sekiz gün geçtikten sonra bu sefer, toplumsal medya paylaşımında olayı yanlış anladığını söyledi.

“ALDATILDIM” DİYEN EŞ ÖZÜR DİLEDİ

Yaşanan olayların akabinde Pınar Ortan Alak toplumsal medya hesabından yeni bir paylaşım yaparak 15 yıllık hayat arkadaşı Ahmet Alak ve tüm sevdiklerinden özür diledi. Pınar Ortan Alak toplumsal medya hesabından yaptığı paylaşımda şu tabirlere yer verdi; “Kamuoyuna duyurulur. 15/03/2023 tarihinde toplumsal medya hesabımdan paylaşarak duyurduğum büsbütün yanlış anlaşılmadan kaynaklı şanssız olay nedeniyle, rehavetine kapılıp manipüle edildiğim ve 15 yıllık evlilik hayatımda hiç karşılaşmadığım bu olayı farklı algılayıp kederimden ötürü fevri çıkış yapıp temelsiz eşimi suçladım. Öncelikle bu yaşanan temelsiz olaydan sonra 15 yıllık hayat arkadaşım Ahmet Alak’tan ve tüm sevdiklerimizden özür dilerim. Büsbütün yanlış anlaşılma üzerine gelişen bu üzücü durumlardan ötürü kamuoyunu gereksiz meşgul edip, vakit kaybına sebebiyet verdiğim için çok üzgünüm.”

İşte Pınar Aran’ın o paylaşımı;

Bu da Pınar Aran’ın daha evvelki paylaşımı;

Kaynak: İhlas Haber Ajansı / Lokal

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir